Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowlańcy: Za pracę nie dostaliśmy ani grosza

Utworzony przez Gość, 12 maja 2010 r. o 11:34
a pani co z hoinki sie urwała nie wiedziała pani ,ze to bandzior
wyobraż sobie gościu ,że znałam go niemal od dziecka i słyszałam to i owo ale miałam głupią nadzieję ,że nawet on musi mieć sumienie i tu się pomyliłam,ale myślę że los go za mnie i za innych kiedyś okrutnie doświadczy i ta nadzieja trzyma mnie przy życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam niech mi pan podpowie jak to zrobiliście bo ja i moja rodzina w majestacie prokuratury jesteśmy dziś bankrutami
  sprawa trwała w sądzie 2 lata , mamy nakaz komorniczy egzekucji należności ale pieniędzy nie widać człowiek napsuł nam strasznie krwi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okropnyczłowiek z tego waldemara !!! a hotel orion jeszcze gorszy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okropnyczłowiek z tego waldemara !!! a hotel orion jeszcze gorszy !
sami oszuści i krętacze ci jędrzejewscy !!! złodzieje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to wszystko należy dziękować tuskojebom i gumofilcom !!!  do tego te czerwone sQrwysyny doprowadzili,naród klęka,jak żyć w tym dzikim kraju,jak żyć ?? Sitwa,Sitwa i jeszcze raz Sitwa a wy guPOle róbcie na ich milionowe odprawy i płaćcie im nadal POdatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech s.....SYNA DO KOŃCA ŻYCIA GNĘBIĄ KOSZMARY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...